Avon Efsane Chip-Para Kampanyası

Kozmetik ürünlerinin vazgeçilmez markası markası avon ve Axess işbirliği ile süper kampanya! Avon’da yapacağınız alışverişte 30 TL chip para kazanın! Detaylar aşağıda.

Grupanda süper kampanyalar ile hep yanınızda!

Kampanya Şartları

Kazanılan chip-paralar 4 Kasım 2018 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın!

29 Eylül – 26 Ekim 2018 tarihleri arasında Avon’da tek sefer yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri ödemenize 30 TL chip-para sunulmaktadır.

Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 4 Kasım 2018 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 5 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Axess Mobil’den kampanyaya katılmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Stoksuzluk ya da ürün iadeleri nedeniyle fatura tutarının 250 TL’nin altında kalması durumunda chip-para kampanyası geçerli olmayacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın