Atasun Optik’te 50 TL ParaPuan Kampanyası

Kampanya ve indirimlerin efendisi ,bilgeler bilgesi Grupanda süper kampanyalar ve indirimler ile karşınızda!

Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda avantajlı günler diler.

Nasıl katılırım?

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartınızla temmuz ayı sonuna kadar Atasun Optik ve Solaris’ten tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinize 50 TL ParaPuan hediye! Katılmak için ATASUN yazın, 2273’e gönderin.

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile Atasun Optiklerden, atasunoptik.com.tr’den, Atasun Optik mobil Uygulamasından, Solaris’ten veya solarisco.com’dan 01-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 50 TL ParaPuan kazanılacaktır.

Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinizde geçerlidir.

ParaPuan kampanyasına katılmak için temmuz ayı sonuna kadar “ATASUN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olunmalıdır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Bireysel Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin temmuz ayı boyunca “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanyadan bir kişi, bir kere ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan, kampanyaya kayıt olup harcama yapılan kredi kartına 05 Ağustos’ta yüklenecek olup, ağustos ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye isyerlerinde geçerli olacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak ve online alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 02 Eylül 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.

Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karşılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 350 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ların tamamı geri alınacaktır.

ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

ParaPuan kullanılarak yapılan alısverisler ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil oldugunda ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Paket’ten çıkıs yapamamaktadır.

QNB Finansbank A.S, Atasun Optik ve Solaris’ten kampanyayı durdurma ve degistirme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında Atasun Optik ve Solaris’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yasanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sikayetler Atasun Optik’in 444 67 85 ve Solaris’in 444 00 65 numaralı sikayet hattına iletilebilir.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda