Anneler Gününe Özel 30 TL ParaPuan Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

Kampanyaya kaydolarak, CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla 15 Mayıs’a kadar giyim, kozmetik veya kuyum sektörlerinde farklı günlerde veya aynı gün farklı iş yerlerinde tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda 100 TL’ye varan 30 Haziran’a kadar geçerli ParaPuan hediye!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya dâhil olduğunuz bireysel kredi kartınıza harcama anında yüklenecek olup, 30 Haziran 2019’a kadar kullanılabilecektir.

Kampanyadan, farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartlarınız ile yararlanabilirsiniz, tüm kartlarınızla toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar da kampanyaya dâhil olunan asıl karta yüklenecektir.

Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi hâlinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar, toptan alım ve ticari kullanımlar kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilmelidir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın