Anadolujet ile %40 İndirim Efsanesi!

Anadolujet ile biletinizi 10 – 12 Mart tarihleri arasında alın, Mart ayına özel %40 indirimli uçma avantajını elde edin. Anadolu’nun dört bir yanında baharın güzelliklerini keşfedin.

Biletleme Tarihleri: 10 Mart – 12 Mart 2020

 Seyahat Tarih Aralığı; 10 Mart – 31 Mart 2020

Kampanya Koşulları:

10 – 12 Mart 2020 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.

10 – 31 Mart 2020 tarihleri arasındaki tüm yurt içi direkt ve aktarmalı uçuşlarında geçerlidir.

Biletler belirtilen yurt içi uçuşları için baz ücret üzerinden %40 indirimle satışa sunulacaktır. Vergiler ve harçlar indirime dâhil değildir.

Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.

Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde indirim geçerli değildir.

Bebek yolcu tipi kampanyaya dâhil değildir.

Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

İndirim çoklu uçuşlarda geçerli değildir.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

AnadoluJet ve Ucuzabilet kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Ucuzabilet’ten SMS almak istemiyorsanız UB RET yazıp 7889’a gönderebilirsiniz. Ucuzabilet’ten ticari elektronik posta almak istemiyorsanız bilet@ucuzabilet.com’a mail yoluyla talebinizi iletebilir veya size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 87 87 veya 0 850 737 8 737’yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Ucuzabilet mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

|

|

|

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın