Altınyızdız’da Efsane indirim Kampanyası

Altınyıldızda %30 indirim

Axess’e özel 4 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında altinyildizclassics internet sitesinde %30 indirim kazanın indirim kodu ve detaylar aşağıda.

İndirim kodu: AKAC3
Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya detayları:

Axess’e özel 4 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında www.altinyildizclassics.com’da seçili ürünlerde %30 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için AKAC30 indirim kodunun ödeme sırasında ilgili alana girilmesi gerekmektedir. Kampanya “Fırsat”, “Garage Sale”, “Son Kalan” etiketli ve aksesuar grubu hariç, yeni sezon dahil, tüm ürünlerde geçerlidir. Başka bir online kampanya ile birleştirilemez. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilmez. Kampanya sadece online alışverişlerde geçerlidir. İndirim belirtilen kod ile firma tarafından sepet tutarı üzerinden uygulanmaktadır.

1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Altınyıldız Classics ve www.altinyildizclassics.com’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda