Altın ve Takı Alışverişinizde 100 TL Chip-Para Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! Altın takı ve hediyelerinizi almak için süper bir fırsat! 1– 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Gülaylar mağazalarından ve www.gulaylar.com’dan yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para kazanın! Detaylar aşağıda.

Grupanda bol chip paralı günler diler.

Kampanya detayları:

  • 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Gülaylar mağazalarından ve www.gulaylar.com’dan dan yapılacak ilk 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank sanal kartları ve bu kartlara bağlı ek kartlar yararlanacaktır. Ticari Kartlar ve Bank’O Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
  • 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında ilk alışverişte kazanılan chip-para 15 Ocak 2019 tarihine kadar Gülaylar mağazalarında kullanılacaktır.
  • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 15 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya katılımı için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda