Air Astana’da 200 TL İndirim Kodları!

Grupanda’dan herkese merhaba! Ucuza bilet internet sitesinde air astanaya özel promosyon kodları!

Air Astana ile 01 Mart 2020’ye kadar biletini al, 15 Şubat 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tüm destinasyonlarda geçerli tek yön uçuşlarda 100 TLgidiş-dönüş uçuşlarda 200 TL indirim kazan!

Kampanya indiriminden yararlanmak için Ucuzabilet web sayfası veya mobil uygulaması üzerinden üye girişi yaparak, ödeme sayfasında bulunan ”indirim kuponu kullan” alanına, aşağıda belirtilen indirim kuponu kodunu girebilirsiniz.

Tek Yön İndirim Kodu : KC100

Gidiş-Dönüş İndirim Kodu: KC200

Kampanya Koşulları;

Satış Dönemi: 15 Şubat- 01 Mart 2020’ye kadar..

Seyahat Dönemi: 15 Şubat 2020 – 31 Mayıs 2020 (Uçuşların bu tarihler arasında başlaması gerekmektedir.)

Kampanyadan Air Astana’dan bileti satın alanlar yararlanabilir.

İndirim hakkı, tek yön veya gidiş-dönüş uçuşlarda geçerlidir.

İndirim kuponu çoklu uçuş seçeneğinde kullanılamamaktadır.

İndirim kuponunu, IOS ve Android uygulamasında kullanabilmek için, Ucuzabilet uygulamasının en son versiyonunun yüklü olması gerekmektedir.

İndirim kupounu, opsiyonlu rezervasyonlarda ve ön rezervasyondan yapılacak biletlemelerde kullanılamamaktadır.

İndirim kuponu sadece üyelere özeldir. İndirimden faydalanmak için üye olup, satın alma işlemine devam etmeniz gerekmektedir.

Kampanya Ucuzabilet’in diğer indirim kampanyaları ve kuponları ile birleştirilemez.

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerin iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır.

İndirim hakkı sadece uçak bileti üzerinden kazanılacak olup iptal, iade ve değişikliklerde hava yolu kuralları geçerli olacaktır.

Ucuzabilet ve Air Astana kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını ve meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Ucuzabilet’ten SMS almak istemiyorsanız UB RET yazıp 7889’a gönderebilirsiniz. Ucuzabilet’ten ticari elektronik posta almak istemiyorsanız bilet@ucuzabilet.com’a mail yoluyla talebinizi iletebilir veya size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 87 87 veya 0 850 737 8 737’yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Ucuzabilet mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda