Advantage Kart ile Tam 120 TL Nakit Puan Kampanysı

Grupanda’dan herkese merhaba! Hsbc Advantage kartınız ile yapacağınız Her 100 TL ye 10 TL toplam 120 TL Nakit Puan! Hemde sektör kısıtlaması olmadan! Kampanya detaylarını incelemeden alışverişe başlamayın, Grupanda’dan habersiz harcama yapmayın!

Grupanda bol hediye puanlı günler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında müşterilerin Mart ayı boyunca, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır.

Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.

Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır.

Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.

Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, tek ödemeli işlemlerinden 4 kez (40 TL), taksitli işlemlerinden 4 kez (80 TL) toplamda 120 TL NakitPuan kazanabilir.

Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Nisan tarihinde yüklenecektir.

Kullanılmayan kısım 15 Nisan tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 120 TL ile sınırlıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda