Adidas’ta 60 TL Worldpuan!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

World’e özel 01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında tek seferde 600 TL Adidas harcamalarınızda 60 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

World Mobil kampanyası kapsamında 01-31 Ocak 2020tarihleri arasında Adidas mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 600 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 60 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

Kampanyaya Adidas internet sitesinden yapılan harcamalar dahil değildir. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Şubat 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 23 Şubat 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 24 Şubat 2020’de geri alınacaktır.Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Adidas tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın