N11 Kuponları Nedir? Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponları artık Türkiye’de online alışverişte alternatif bir tasarruf aracına dönüşmeye başladı. Bilinçlenen tüketici ile birlikte ülkemizde birçok önemli mağaza ve online alışveriş sitelerinde indirim kuponlarıyla alışveriş imkânı sağlanmaktadır. Bunların başında n11.com gelmektedir. Peki n11.com da kuponlar; Nasıl kazanılır? Nasıl kullanılır? Merak edilen tüm detaylar !

İçerik gizle

Nasıl kupon kazanırım?

n11.com’un özel kampanyalarına katılarak indirim kuponları kazanabilirsiniz. Ayrıca mağazaların n11 üyelerine hediye ettiği ve belirli ürünlerde geçerli ürün kuponlarından da faydalanabilirsiniz. Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.

Nasıl kupon kullanırım?

Mobil uygulamada Sepetim sayfasında Kupon/Puan kullan alanına tıklayın. Açılan sayfada kupon kodunu girip ekleyin veya kullanmak istediğiniz kuponu seçip “İndirimi Uygula” butonuna basın.

Önemli Not: Her ürün için 1 adet mağaza kuponu veya 1 adet n11.com kuponu kullanabilirsiniz

Pin

Kuponların geçerli olduğu kategorileri nasıl görebilirim?

Hesabım menüsündeki kuponlarım sayfasından kuponlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kupon koşulları linkinden geçerli veya geçersiz olduğu kategorileri görebilirsiniz.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon, alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponla aldığım ürünü iade edersem kuponu tekrar kullanabilir miyim?

Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesabınıza tekrar yüklenir. Kısmı iade ve kupon son kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon tekrarlanmaz.

Sipariş reddedildi, kuponum iade edilecek mi?

Siparişin tamamını veya bir kısmı reddedildiğinde, reddedilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı, hesabınıza geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alışveriş yaptığınız tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kupon ve Anında İndirim fırsatını aynı anda kullanabilir miyim?

Kupon ve anında indirim fırsatı aynı anda kullanılamaz. Bir siparişte en fazla bir adet indirimden yararlanabilirsiniz.

Kuponu ödeme sayfasında seçemiyorum, neden?

Kuponun sağ tarafında bulunan soru işaretinin üstüne geldiğinizde kuponun neden kullanıma açık olmadığına dair bilgilendirmeyi görebilirsiniz.

Kuponun geçerlilik süresini nasıl görebilirim?

Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponların geçerlilik tarihlerini kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın