A101 Alışverişinize 30 TL Bonus Puan Efsanesi

Merhaba! İndirim marketlerinin vazgeçilmezi a101 online mağaza marketlerinde 30 TL bonus puan! Hemen kampanya detaylarını inceleyin , indirimli fiyatlar ve bonus puanlarla en tasarruflu alışverişinizi yapın.

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya 25 Aralık-25 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. www.a101.com.tr’de tek seferde yapılan, tek seferde 200TL üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 30TL bonus yüklenecektir.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.www.a101.com.tr ‘de kullanılmaktadır.

Alışverişiniz sepetinizi www.www.a101.com.tr ’den veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 30TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.

Garanti Paracard Miles&Smiles kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 1-10 Şubat 2019 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 11 Şubat 2019 tarihinde geri alınacaktır.

www.a101.com.tr ’deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 200 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.

İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın