75 TL World Puan Kazanın!

World Puan Fırsatı!

Gittigidiyor kullanıcılarına özel tam 50 TL değerinde world puan hediye! Gittigidiyor üzerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL world puan. Yapı kredi cüzdan uygulamasından katılım sağlayan kullanıcılara ek olarak 25 TL world puan.

Unutmadan!

Kampanyaya katılım sms ile olmaktadır. Sms atmadan alışveriş yapsanız bile, alışverişinizden sonra kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir

WorldPuan Kampanyası (1 – 15 Haziran)

BKM Express’inize tanımlanmış yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Sanal kartlar da kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.

Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?

Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategoriler dahilse diğeri için de kampanyadan yararlanamazsınız.

Sipariş iptali veya iade, WorldPuan kazanmamı engeller mi?

İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Ödeme yapmanızın ardından siparişinizin iptal edilmesi veya ürün iadesi durumunda WorldPuan yüklemesi yapılmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda