Altınyıldız’da %55 indirim Efsanesi

0
1

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla altinyildizclassics.com’dan 29 Mart’a kadar yapacağınız ilk alışverişinizde sepette %55 indirim fırsatından ACFB55 nolu kampanya kodu ile yararlanabilirsiniz, üstelik 9’a varan taksit fırsatı!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya; toplu alımlarda, Hediye Kart/Gift Card ile yapılacak işlemlerde, Altınyıldız Classics mağazalarında geçerli değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Kampanya taksit kampanyası hariç diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya, “Fırsat”, “Garage Sale” ve aksesuar grubu hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Altınyıldız Classics’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Altınyıldız Classics’in 0850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here