İstegelsin’de 25 TL İndirim ve 25 TL Worldpuan Efsane Kampanyası

0
67

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

World Mobil’e özel 11-15 Kasım 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL istegelsin harcamanıza 25 TL inidirm ve 25 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya 11-15 Kasım2019 tarihleri arasında geçerlidir. istegelsin uygulaması üzerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe 25 TL anında indirim uygulanacak ve 25 TL değerinden Worldpuan hediye edilecektir.

25 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için World Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 125 TL olarak görünecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum Worldpuan miktarı 25 TL, maksimum indirim tutarı ise 25 TL’dir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir, iade işlemler ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Kasım 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecekolup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Aralık 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 3 Aralık2019’da geri alınacaktır. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir. Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here