Steam Topluluk Pazarından Nasıl Para Kazanılır!

0
1860

Grupanda ailesinden herkese merhaba,Bugun sizler için degerledigim yazımda Steam pazarından item alıp satarak nasıl para kazanabilirsiniz bunun birkaç etkileyici yolunu anlatmaya çalışacagım.

1-ANLIK DÜŞEN İTEMLERİ YAKALAMA

Öncelikle steam cüzdanınızda minimum 50 TL bulunması gerekiyor.Ardından aşagıdaki resimde görüldügü gibi steam-topluluk-pazar adımlarını izliyoruz.

ve ardından yeni listelenenlere tıklıyoruz.

Burdan sonra yapmanız gerekenler litsteyi yenile yazısına sürekli tıklamak olucaktır,siz her tıkladıgınızda anlık olarak listeye yeni ve en ucuz itemler düşecektir sizin burda yapmanız gereken en uygun itemi yakalayıp satın almak olacaktır. sizin için şu şekilde bir örnek bırakıyorum aşagıya.

kırmızıyla işaretledigim itemin steam topluluk pazar fiyatı 1.29 kuruş gördügünüz gibi bir kullanıcı bunu pazara 0.41 kuruş fiyattan bırakmış bu itemi alıp sattıgınızda 0.90 kuruşluk bir kazanc saglamış oluyorsunuz örnek verecek olursam ben yarım saatlik bir süre içerisinde 50 tl lik cüzdan bakiyemi 84 tlye çıkardım.Eger ufak meblaglarla ugraşamam diyorsanız yüksek fiyatta satılan itemleri uygun fiyata kovalamanız size daha hızlı kazanç saglayacaktır.

2-STEAM BOTUYLA İTEM ÇEKME

Şimdi gelelim steam pazarından para kazanmak için bir başka yönteme.Steam kullanıcıları topluluk pazarındaki büyük pastayı gördükten sonra hızlı para kazanmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır, Bunların başında steam botu gelmektedir. Botun kullanımı oldukça basittir Lakin bu botu kolay kolay heryerde bulamazsınız. Bulsanız bile çalışacagının garantisi yoktur. Eger gerçekten çalışan bir steam pazar botu arıyorsanız bunun için 300 ila 500 TL arasında bir meblag gözden çıkarmanız gerekmektedir lakin ben sizin için kendi kullandıgım botu aşagıya bırakıyorum.Hangi itemi almak istediginizi bota yazıyorsunuz ve hangi fiyattan almak istediginizi belirtiyorsunuz ve botu çalıştırıyorsunuz, Artık tek yapmanız gereken beklemek aradıgınız fiyattan item satışa koyuldugu an bot sizin için o itemi satın alıp envanterinize yerleştirecektir.

BOTU İNDİRMEK İÇİN AŞAGIDAKİ BUTONA TIKLAYIN

steambotv4et2CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here