Aliexpress Jetonları Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne işe Yarar?

3
2728

Grupanda’dan herkese iyi günler! Bugün sizler için aliexpress siteside bulunan jetonlardan bahsedeceğiz. Aliexpress jetonları ne işe yarar nasıl kullanılır? Güzel bir konuyla yine beraberiz.

Aliexpress’te yerine göre bitcoin kadar değerli -hadi canım- jeton toplamaya teşvik ediyor. Aslında bitcoin işin esprisi.

Şaka bir yana bu jetonlar sayesinde bir sürü indirimden faydalanabilirsiniz. Yeri geliyor kupona dönüşüyor yeri geliyor bedava ürünler almanızı sağlıyor. Tabi ki bu naçizane bilgileri bilmeyenler bu ne diyip bu jeton bölümünü pas geçiyor.

Peki bu jetonlar nasıl elde edilir?

Önce Amerikan borsasına giriyoruz sonra bir yatırım kuruluşuna gidiyoruz .. Şaka şaka bu kadar zor değil . Günlük olarak aliexpress mobil uygulamasına giriyoruz. Jetonlar ve kuponlar kısmından günlük jetonlarımızı alıyoruz .Güzel güzel kullanıyoruz .

Jetonlar ve kuponlar bölümüne, hergün aralıksız giriş yaptığınızda , 1 adet ile jeton kazanmaya başlar, ikinci gün 5 adet, üçüncü gün 8 vb. Artarak devam eder . En fazla günlük 16 jeton almaya hak kazanırsınız. Günlük giriş yapmaya devam ettiğiniz sürece hep 16 jeton almaya devam edersiniz. Bir gün aksatıp giriş yapmazsanız , 1 jetondan tekrar başlarsınız.

Ee başka bu kadarcık mı, daha fazla jeton lazım diyorsanız, birde günlük görevler var. Onları da günlük olarak yaparak jetonumuza jeton ekliyoruz.

Bittimi hayır ! Birde ağacımız var . bir ağaç dikiyoruz, günlük suluyoruz. Belli dönüm noktalarında ağacınız meyve verecek ordanda kupon yada büyük ihtimalle jeton kazanacaksınız.

Birde oyun alanı var ordada 5 jeton karşılığında oyun oynayıp jeton veya kupon kazana bilirsiniz.

Peki gelelim asıl meseleye ; jetonlarımız birikti ama ne işe yarayacak bu jetonlar ? Jetonlar size indirim ve bedava ürünler olarak geri dönecektir.

Öncelikle bu jetonlarla mağaza kuponu alabilirisiz. Mağaza kuponları ile belli tutarlar da indirim kazanırsınız.

Yada bu jetonlarınızı aliexpress seçkin kuponlarla takas edebilirsiniz. Bunlarda size tasarruf sağlayacaktır.

Birde Bedava ürünler var. Bu bölümünde yeterince jetonunuz varsa ücretsiz ürünlere sahip olabilirsiniz. Grupanda bol indirimli ve bol jetonlu günler diler. Bir sonraki konumuzda buluşmak üzere . Şimdilik hoşçakalın.

3 YORUMLAR

  1. […] Biriktirdiğiniz jetonlar ile, her sabah(Türkiye saatine göre sabah) en hızlı olan kazanır mantığına dayalı bir ücretsiz ürün alma yöntemidir. Her gün açıklanan sadece 1 adetli çok çeşitli ürünlere ilk açılışta hızlıca takas etmeye çalışırsınız ve ilk basan kazanır. Geri sayım sayacı sıfırlandığında ürüne hemen başvuru yaparak ücretsiz ürüne sahip olabilirsiniz.Jetonar hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız. […]

  2. AliExpress teki biriken jetonlarla bir kaç yüz liralık yada bin liralık kupona hak kazanıyorsunuz. Kupona cevirdiginizde HEMEN KULLAN başlığı altında para miktarınız çıkıyor. Ama bu para ile hiç bir şey alamıyorsunuz. Yani bu sistem çalışmıyor!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here