Axessli Bu Fırsat Kaçmaz

0
107

Axess yüzbinlerce üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizle bol bol Chip-para kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz Chip-para’larınızı, axess işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.


n11.com da Haziran ayında tek seferde yapacağımız 500 TL ve üzeri alışverişlerd 25, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL chip para hediye

  • Kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı başvurusu onaylanan Axess müşterilerinin 4566’ya N11 yazıp SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Chip-para Nasıl Kazanılır?

Chip-para kazanmak için alışveriş yapmanız gerekir. Bununla beraber katılacak olduğunuz kampanyalar sayesinde daha kolay para kazanabilecek olduğunuz gibi, bazı siteler özel olarak alışveriş yapmanız durumunda Chip-para kazanabilirsiniz.

Chip-para Hangi Sitelerde Nasıl Kullanılır?
Chip-para kullanılabilecek olan sitelerin adresleri sürekli olarak değişmekle birlikte bilinen en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan N11.com alışveriş sitesinde Chip-paralarınızı istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz.

Chip-para Güvenilir Mi?
Her daim bankalar tarafından sunulan hizmetler güvenilirdir. Aracı kişi ve kurumlar olmadığı sürece ve bilinen bankalarla işbirliği yaptığınız sürece hesaplarınız ve bilgilerini güvende olacaktır. Chip-para, Axess Akbank tarafından sunulmaktaolup herhangi bir güvensizlik durumu olmayacaktır. Ancak alışveriş yapacağınız sitenin bilindik site olması kart ve kendi güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here